| BOGOIFLORY a întrebat:

Mi s-a blocat mail-ul. Problema e ca atunci cand vreau sa schimb parola si dau :"SEND" pur si simplu nu raspunde la comanda, daca tastez o parola asemanatoare cu mail-ul ii spune ca gresesc. Nu-mi amintesc nici raspunsurile de la intrebarile secrete. Se poate rezolva problema, ca am nevoie urgenta de mail?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca la schimbarea parolei, trebuie pusa prima data neaparat o litera mare.Vezi ce spne in campul rosu atunci cand te anunta. Deci trebuie neaparat o litera mare. Daca ai uitat intrebarile de securitate, imi pare rau, nu ai cum sa mai deblochezi mail-ul.