| Surpriseless a întrebat:

Mi s-a defectat PC-u, deodata mi s-a blocat calculatorul, pe ecran au aparut culori amestecate, dupa ce l-am inchis fortat, cand sa il repornesc unitatea nu mai trimitea semnal la pc, si scotea un sunet puternic.
am incercat repetat sa il repornesc dar tot asa se manifesta.
Dupa aprox 5 zile, cand am incercat din nou a pornit normal...
As vrea sa stiu totusi care era cauza daca se intampla din nou sa stiu cum sa actionez.

1 răspuns:
| KnyRPG a răspuns:

Daca zici ca a revenit e ceva normal probabil ca l-ai fortat prea tare