| pinguinuVerde a întrebat:

Mi s-a demagnetizat cartela a două oară, nu am abonament, ci cartelă prepay. Trebuie să plătesc ceva dacă vreau să îmi rămână numărul? Nu contează dacă contactele din interior nu mai rămân.

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Da, la cartela se plateste. La abonament se schimba gratuit o singura data la fiecare 12, daca e nevoie de asta, normal. Parca 10 euro era taxa, la cosmote vorbesc.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cred ca da, si daca aveai abonament plateai

| Danielll13 a răspuns:

Da. Te duci cu, cartela si iti va face alta in circa jumatate de ora - 1 ora. Costul este de 30-40 de lei.