| AndreiStefan1234567 a întrebat:

Mi s-a dezlipit folia de sticla de pe telefon. S-a dezlipit din partea dreapta a telefonului nu din colt ci din lateral si ma gandeam ca poate e din cauza husei care o tot impinge. Se dezlipeste cate putin si au intrat scame inauntru... de la ce credeti ca e? Am dat si 60 de lei aiurea.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| adriantraian a răspuns:

Salut! Daca incerci sa o pui singur trebuie sa ai mare grija, adica daca o pui o data pe telefon si daca o dezlipesti, a doua oara nu se va mai lipi si sa ai grija sa cureti ecranul inainte cu ambele,, servetele" care vin in pachet cu folia. Cred ca gasesti o folie cu 20-30 de lei.