| iuliaiuli18 a întrebat:

Mi s-a instalat un virus, BitCrypt. Faza e ca virusul asta imi cripteaza tot ce tine de documente,imagini, video-uri iar eu am nevoie de ele. straight face

Cum pot sa readuc pozele inapoi si celelalte documente? Am nevoie urgenta de ele. straight face

Multumesc.

2 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Dezinstaleaza bitcrypt intri in safe mode

| Iwao a răspuns:

Nu-i virus, este un utilitar de criptare.Vezi aici cum il poti dezinstala:
https://translate.google.ro/....../translate q%3Duninstall%2Bbestcrypt%2Bfree%26biw%3D1280%26bih%3D702