| anonim_4396 a întrebat:

Mi s-a întâmplat ceva ciudat...am schimbat nr de telefon și pe whatsapp am dat "schimbare nr" etc și am controlat pe telefonul iubitului meu dacă, efectiv nu mai apare nr vechi (profilul) printre contacte și surpriză. Apareeeeee. Dar grupurile și conversațiile mi-au rămas, chiar nu înțeleg. Nu știu dacă m-am exprimat corect, sper sa înțelegeți

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca sa iesi din cont si sa intrii din nou.

| J0B0MAT a răspuns:

A rămas contul, dar cu alt număr.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Dezinstalare si reinstalare cu noul numar

| MadnesOfJuice a răspuns:

Ti-ai schimbat numarul de la cont, nu ai schimbat contul, de aceea nu s-au sters. Sper ca la asta te refereai.

| PandaaPanda a răspuns (pentru MadnesOfJuice):

Și de ce celorlalți nu le-a apărut 'x 07... a schimbat nr 07..etc? Ca de obicei când cineva schimba nr îmi apărea la conversația veche notificare de genul, contul rămânea dar cu nr schimbat. Lu iubitul meu nu ii apare notificare asta, i-am dat mesaj și i-a apărut nr nou la conversație nouă. Nu la aceeași

| PandaaPanda a răspuns:

De obicei când cineva schimba nr îmi apare notificare la conversația veche, de pe contul vechi. De data asta prietenul meu nu a primit nimic ba chiar i-a apărut un mesaj trimis dr mine la intamplare la conversația cu nr nou, și conversația de pe contul cel vechi a ramas, separat...