| glasx a întrebat:

Mi s-a rupt tampenia de varf de la castigi si a ramas blocata in calculator cum pot sa o scot?

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce s-a rupt? Virful de la castigi? Ce cîstigi? Pierzi laughing Riști si cîstigilaughing

| glasx explică (pentru CristiDinBucuresti):

Esti un idiot confirmed

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru glasx):

Să i ti fie rusine, eu nu te am jignit.

| udrescuf a răspuns:

Salut, ai putea incerca cu un magnet puternic, aspirator, agrafa.
Mult noroc.

| MephisFm a răspuns:

Poti sa-l legi de un fir ata apoi sa tragi, sa incerci cu o penseta, sa lipesti cu superglue castile de capatur rupt apoi sa tragi. laughing. Daca e rupt foarte scurt nu prea ai ce sa-i faci decat sa-l duci la reparat, nu costa mai mult de 25 - 30 lei. Bafta.

| talpan99 a răspuns:

Incearca cu un cleste ceva dar opreste curentul intai. Sau e bagata cu totul?

| glasx explică (pentru talpan99):

S-a rupt varfu impreuna cu partea de la mijloc(cam la orice mufa is 3 bucatele si mie mi s-a rupt 2 din ele)

| Bibica240 a răspuns:

Opreste curentul si incearca sa pui acolo putin ulei sau ceva crema care sa il faca mai alunecos si sa tragi cu un cleste

| glasx explică (pentru Bibica240):

Man nu s-a rupt tot varful decat o bucatica din el cum dracu sa iau cu clestele plus ca ii bagat la cel din spate

| Bibica240 a răspuns (pentru glasx):

Atunci nu cred ca ai ce sa ii faci decat sa il duci la reparat...