| Cristina_Denissa_2000 a întrebat:

Mi s-a spart display-ul si l-am trimis la garantie si nu mi l-au făcut. Iar eu am gasit sa il repar în oraș. Dacă îl repar, există posibilitatea să mai am in telefon pozele si videoclipurile chiar dacă A fost telefonul la garantie la service? ????

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da pentru ca ei au vazut display-ul spart si l-au trimis repede inapoi pentru ca spargerea displayului nu este acoperita de garantie, si oricum la un service iti schimba display-ul nu alte componente.

| Cristina_Denissa_2000 explică (pentru MihaiNicu23):

Am incercat sa ma conectez prin cablu pe laptop si imi apare 0 items în telefon. Inseamna ca mi-au resetat telefonul?

| Fifalde a răspuns (pentru Cristina_Denissa_2000):

Uneori, nu iti apare nimic prin conectarea la laptop pana ce nu deblochezi ecranul (vechiul meu telefon era asa). Sunt sanse ca inca sa ai inca totul in telefon.

De asemenea, daca ecranul este atat de spart incat nu poti sa utilizezi telefonul, ma indoiesc ca aveau de ce sau cum sa iti dea reset.

| OPunGG a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Scuze ca te contrazic., la un service gsm iti pot schimba mai toate componentele in zilele de astazi cum ar fi camera fata spate, placa de baza la unele telefoane bateria etc.

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Da se poate sa recuperezi parte din ele.

| Someoneeene a răspuns:

Nu cred ca au incercat cei de la garantie sa ii faca ceva, asa ca e posibil sa fie totul inca acolo

| Catalin_Lacatus_1999 a răspuns:

Display-ul si memoria interna/externa(card SD) nu au nici o legatura, in service iti vor schimba doar display-ul nu vor avea treaba cu datele tale.