| rerash a întrebat:

Mi s-a spart ecranul la iphone 4.cam cat costa sa-l schimb? touchu merge bine,doar ecranul e spart

Răspuns Câştigător
| iubaretulcata a răspuns:

Salutare rerash uite aici cit costa ...http://www.shopmania.ro/......71...FUNDA

2 răspunsuri:
| Ge3orGexD a răspuns:

Salut! Ecranul costa in jur de 50-100 sau chiar mai mult...depinde unde mergi sa il repari.(funda?big grin)

| crosmaker a răspuns:

Nu cred ca mai poti gasi, si colegul meu are tot iphone l-a scapat si nu mai gaseste display pentru el de vreo 3 luni