| anonim_4396 a întrebat:

Mi s-a stricat ceasul cel mare care statea batut in cui si mi-am pus ceas mare pe un computer mai vechi(mi-am instalt un prg). Crede-ti ca e o idee buna sa-l las deschis toata ziua si noaptea? Consuma mult curent?

Mai adaug ca ceasul stricat o lua inainte, asta de la calc e exact.

Răspuns Câştigător
| Clausd10 a răspuns:

Da, consuma curent, si chiar destul de mult, mai ales daca e vorba despre un desktop. Prin magazine gasesti cu siguranta ceasuri de perete mari, ale caror preturi pleaca de la 15-20 lei.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu nu ai ceas la telefon sau un ceas de mana de ce ai nevoie de ditai ceasul?

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Asa imi place

| alex3456meswi a răspuns:

Consuma minim 100 de lei curent iti garantez