| Ferii a întrebat:

Mi s-a stricat displayul la telefon si mi-am luat alt telefon, problema ii ca nu imi stiu parolele de la conturi si de exemplu cum pot sa-mi recuperez instaul daca nu stiu nimic nici codul si nici e-mailul?
Va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Adresa de email
Numar de telefon, poti recupera datele de pe daca se mai deschide nu e problema

Răspuns utilizator avertizat
| ElMuiLocco a răspuns:

De obicei toate parolele, se salveaza in contul gmail. Cand vei baga contul de gmail in tel nou, vei avea acces si la parole.