| anonim_4396 a întrebat:

Mi s-a stricat laptop-ul.
L-am bagat in stare de veghe si cand m-am intors nu l-am mai putut sa-l aprind. Am apasat de cateva ori pe butonul de on off, s-a aprins, a pornit ventilatorul, butonul de capslock a inceput sa palpaie si monitorul nu s-a aprins. Incontinuu se stinge si se aprinde laptopul in reprize de 5 secunde. Care poate fi cauza problemei? Pot fi condensatorii? In trecut am mai avut probleme tot in genul asta dar s-a rezolvat de la sine.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Suna aici si spune-le problema ta. Sursa:http://www.altex.ro/relatii-clienti/