| Minodorica a întrebat:

Mi s-a stricat mouse-ul (folosesc laptop) si nu mot controla mouse-ul laptopului in timp ce apăs tastele (inafară de butoanele sus, jos, dreapta, stânga. cum pot rezolva problema asta?

4 răspunsuri:
| darkhell217 a răspuns:

Vezi poate e oprit pad-ul din ceva combinatii de taste, ce laptop e?

| Aimwork a răspuns:

La fel e si la mine, deci poate e standard. ia.ti si tu un mouse normal.te chinui prea mult cu touch.ul

| Minodorica explică (pentru Aimwork):

Chestia e ca în acea seara mi se stricase mouse-ul și nu puteam să-mi iau unul pe loc ca aveam nevoie de laptop