| Maly2000 a întrebat:

Mi s-a stricat telefonul. Daca incerc sa il deschid se tot repeta logoul, stiti si voi cum apare cand se deschide un telefon. Am un Huawei ascend y200. Ce pot sa ii fac? Va rooog mult ajutati-ma. Nu pot merge la un magazin sa mi-l repare...

4 răspunsuri:
| DeeaRaawr a răspuns:

Am avut aceeasi problema cu un Samsung Galaxy Ace Plus (GT S7500). s-a inchis brusc, iar cand incercam sa-l deschid aparea logo-ul, apoi se inchidea singur, iar incerca sa se deschida, iar se inchidea, si tot asa. Problema a fost de la placa de baza la mine, si banuiesc ca la fel e si la tine big grin daca e in garantie, ti-o schimba gratis, daca nu... am inteles ca e destul de scumpa thinking

| Maly2000 explică (pentru DeeaRaawr):

Ce-i de la Vodafone de unde mi-am luat telefonul au zis ca nu il pot repara. Chiar daca am garantie de la el.

| DeeaRaawr a răspuns (pentru Maly2000):

Ai fost si cu factura de cumparare si cu certificatul de garantie si ti-au zis ca nu se poate? hmm thinking eu am fost la reprezentanta Samsung, la service-ul lor, cu garantia de la Vodafone thinking

| 5SNZ a răspuns:

Pai cred ca este softul.si daca este, trebuie sa mergi la un service.