| anonim_4396 a întrebat:

Mi s-a stricat telefonul. Trebuie sa imi iau altul.
Daca am deja abonament la vodafone si vreau sa imi iau un telefon de la ei care sa fie codat pe vodafone...cat m-ar costa? dati-mi un link sa vad ce telefon as putea sa imi iau.
Ps: telefoanele codate sunt mai ieftine? cum procedez daca am deja abonament? telefoanele pe abonament sunt mai ieftine decat cele cu cartela?
habar nu am

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

PRETURI TELEFOANE la abonament (Vodafone)
https://www.vodafone.ro/shop/telefoane
Vezi ca ai mai multe pagini acolo.Langa fiecare telefon ai o fereastra in care te intreaba daca ->Esti deja client Vodafone? click aici! Poti cumpara telefonul la un pret special, daca alegi sa reinnoiesti contractul.
Succes!