| Laur_Andrei_2001 a întrebat:

Mi s-au indoit putin ultimii 3 pini de la procesor si nu se mai vede la pc, as putea sa ii indrept cumva?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă crezi că ai o mână fină și cu o pensetă ai putea să îndrepți pinii, fă-o altfel du-te la un service

| flixbuster a răspuns:

Merge si cu un cutter, am facut asta de vreo cateva ori. E mai simplu decat cu penseta, nu trebui sa apuci nimic, doar pui cutter-ul sa fie "la linie" cu ceilalalti pini si controlezi foarte fin forta.

| Laur_Andrei_2001 explică (pentru flixbuster):

Am incercat insa pinii erau foarte indoiti si s-au rupt.