| Rizer a întrebat:

Mi s-terminat tusul negru de la imprimanta as putea scoate numai color?

Cum sa fac? Tre sa setez imprimanta?

Sau nu se poate sa scot numai color?

9 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Se poate la unele dintre ele.
La unele modele de imprimante canon (şi la toate aproape HP) se poate să scoţi cartuşul de negru şi să reporneşti imprimanta.
Astfel, va amesteca toate culorile până face negru (căci negru din culori se poate).
Nu ştiu dacă şi la a ta, dar ai putea să încerci. Succes.

| luckyluke a răspuns:

Fara cel color merge. Fara cel negru nu cred, pentru ca si eu am aceeasi problema

| 16.laura.16 a răspuns:

Pai da tu culoare la text si gata: iti scoate color!

| Rizer explică:

Am imprimanta canon!

| madalynaaa a răspuns:

Am o prietena tot asa, schimba de la microsoft world sus culoarea sau la unele imprimante se scoate automat in orice caz poti schimba de acolo :X
mult succes si nu uita de o fundita

| Mirela a răspuns:

Pai se poate sa scoti si negru din color, ca din combinatia culorilor e posibil sa. ti mearga :*

Ji da, poti scrie colorwinkingselectezi pur si simplu in microsoft word o culoare cu care vrei sa scoti :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie cu o alta culoare decat negru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o problemastraight face
am tus negru, dar nu imi mai scoate bine,
imprimanta scoate dar se vede sters sau numai un pic negru
iar cel color imi merge perfect.
c pot face?big grin

| bianca123456 a răspuns:

Buna!winking
eu cand nu mai am cartus negru imprimanta imi scoate ori mov inchis ori verde inchis. incearca sa scoti pur si simplu.
daca nu merge, dai la opt. PROPRIETES si selectezi COLOR.
succes! :X