| A0n1mUL a întrebat:

Mi se incalzeste laptopul repede si prea tare. am cam schimbat cv setari ce setari sa pun ca sa nu se incalzeasca asa tare si repede?

Răspuns Câştigător
| alexlaura91 a răspuns:

Eu exact asa am: http://www.okazii.ro/......0-cm-.html

7 răspunsuri:
| ricoset a răspuns:

Conteaza proceseorul daca il ai mic se incalzeste repede si tare daca il ai tare stai cat vrei ca nu se incalzeste

| alexlaura91 a răspuns:

Se gasesc in magazine specializate niste ventilatoare care se pun sub laptop: sunt exact cat laptopul ca marime si odata ce l-ai conectat la laptop ( laptopul fiind pornit) el incepe sa isi faca treaba. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Năpârlici a răspuns (pentru alexlaura91):

Exact asa am si eu si merge, dar al meu fara acea placuta de ventilare se stinge si nu stiu de ce. Oricum sunt destul de ok.

| Năpârlici a răspuns (pentru alexlaura91):

Eu am cu 3 ventilatoare micute. Oricum nu conteaza modelul, sunt bune daca il folosesti mult timp.

| paullixc a răspuns (pentru Năpârlici):

Voi sunteti cu pluta?
ventilatoare? nici coolerul care sta langa tubul de cupru nu prea isi are rostul!
cand tubul se incalzeste, nu te ajuta coolerele. interesati-va de la prieteni, nu de la experti care va taxeaza cu milioane pentru o problema simpla.

| JSmith a răspuns:

Du-te cu el la vulcanizare sa ti-l sufle cu aer acolo la ventilator, are mult praf in el, eu il duc pe al meu lunar ca daca nu incepe si mi se stinge ca se incinge prea tare. Nici nu ai idee ce iese din el cand mi-l sufla happy