| WeAreSmart a întrebat:

Mia-m procurat un telefon Nokia Lumia 520. Am facut cont Microsoft ca sa pot descarca aplicatiile din Windows Store dar cand dau sa le instalez imi scrie ceva despre My Family ca trebuie sa intre parintii pe windowsphone.com, am intrat pe My Family pe windowsphone.com dar imi scrie ca My Family doesn’t support your Microsoft Account’s current Country/Region setting.Ce sa fac? sad

2 răspunsuri:
| nicaliush a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat! Trebuie sa ai minim 18 ani! Asa ca, schimbati varsta incat sa ai 18 ani sau mai mult daca vrei! happy

| NimeniAltu86554 a răspuns:

Faci alt cont happy sau resetezi telef. Am si eu lumia 620 si nu mi s-a intamplat thinking