| Onete_Dumitru_1950 a întrebat:

Microfonul de la google traducere, fiind pe inregistrare, se inchide automat la cea mai mica pauza vocala. Cum fac sa-l inchid prin clik cand doresc?

2 răspunsuri:
| Onete_Dumitru_1950 explică:

Nu am fost bine inteles. Pe mine ma deranjaza faptul ca microfonul pe care-l deschid si inregistreaza, se inchide singur la cea mai mica pauza cand vorbesc, ori eu vreau sa nu se inchida automat chiar daca e pauza ci sa-l inchid eu cand doresc sau eventual pauza sa fie mai mare, fiindca daca citesc de pe o carte si nu sunt foarte atent si alert, se inchide prea repede, automat.

| Emil_Andrei_1994 a răspuns:

Trebuie sa il apesi inca odata ca sa se inchida