| anonim_4396 a întrebat:

Microfonul meu este conectat(camera cu microfon) la PC, driverele sunt instalate, daca dau la volumul microfonului mai tare se aude un "bizit in difuzoare" dar cand inregistrez sau vorbesc pe skype nu se aude, Driver:realtek high definition audio,
pana acuma a mers, dar acum 2 zile am dat un volum mai incet si nu mai merge, chiar de dau toate la maxim, am si reinstalat driverele tot nu vrea

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca pe alt PC ca sa vezi cine are buba.

| valintinvalic2011 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am gasit o problema da nu stiu cum sa o rezolv, cind vorbesc de aproape spre microfon, pai se inregistreaza, da asa la departarea normala cum era inainte nu aude

| anonim_4396 explică (pentru valintinvalic2011):

Probabil este bulit microfonul si nu mai are raza mare de inregistrare.