| aurora006 a întrebat:

"Microsoft Composite Battery" lipseste din lista cu drivere pentru baterie a laptop-ului... Afiseaza doar "Microsoft AC Adapter" si "Microsoft ACPI-Compliant Control Method Battery".
Poate fi asta cauza pentru care bateria nu mai incarca?
Observ ca mai exista un driver care are un? mare si galben, si anume "Biometric Coprocessor".
P.S. - Folosesc Windows XP SP3 pe 32bits.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Incarcarea se face hardware nu software! Softul doar are grija de anumiti indicatori! Instaleaza driverele lipsa!

| aurora006 explică (pentru K0sti):

Nu gasesc pe net nici "Microsoft Composite battery", nici "Biometric Coprocessor".
Ai putea sa m-ajuti tu?

| K0sti a răspuns (pentru aurora006):

Le gasesti la producator, adica ala de a facut laptopul! Biometric Coprocessor sunt driverele de la cititorul de amprenta!