| Oproo a întrebat:

Microsoft visual c++
runtime error
Stiti rezolvare?

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

NU trebuie reinstalat nimic! STUPID la toate raspunsurile de pana acum.Descarca asta de aici si gata! http://www.softpedia.com/......age.shtml, dupa care restarteaza compul! Succes!

5 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Refa windos-ul

| Andrei12012 a răspuns:

Trebuie reinstalat windows-ul

| LightBox a răspuns (pentru Andrei12012):

Esti prost? Nu trebuie sa reinstalezi nimic si daca nu stii nu mai pune commuri!

| Oproo explică:

Frate am rezolvat! am bagat last xp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"refa windowsul" foarte simplu laughing da si tu la updateuri dezinstaleazal si dupa aia ia-l dp net de la Microsoft si il instalezi din nou