| 151220 a întrebat:

Mie imi place mult sa fac poze si as vrea sa imi cumpar un aparat foto performant. Ce aparate mi-ati recomanda? Dau funda.

8 răspunsuri:
| Makingston a răspuns:

Depinde cat doresti sa investesti intr-un aparat si ce doresti... digital, professional?
Personal iti recomand Nikon sau Canon

| xClementine a răspuns:

Http://www.go4it.ro/......-10378109/
Asta-i un top al celor mai bune aparate din 2012, ceva mai recent. Poti sa dai o privire.

| SpecialistIT a răspuns:

Daca vrei un aparat foto performant si ai pretentii de semi-profesionist...iti recomand D3100, care este un absolut best-buy la banii lui, fiind cu mult prea bun chiar.
Pret: http://www.azerty.ro/......18-55mm-vr

Bafta!

| dianaandra1467 a răspuns:

Sonny
Nikon
Canon
OLYMPUS
Poți căuta și pe site-uri gen : eMAG și etc.
SUCCES.

| liiaa a răspuns:

Intreaba un specialist.

| Alecriss a răspuns:

Canon sau Nikon sunt super bune.

| Love8D a răspuns:

Iti recomand unul Canon sau Hp

| xenia1234 a răspuns:

Iti recomand NIKON!