| Wølfię a întrebat:

Miercuri am luat de la Orange un p20 lite și am asigurare 3 luni la el. În seara asta l-am scăpat pe jos și s-a crăpat puțin... Îl pot înlocui cu unul nou?
Trebuie sa plătesc ceva?
Telefonul nu are nici 2 zile laughing)

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Socurile mecanice nu sunt suportate de garantia telefonului. Pentru a afla mai multe detalii despre reparatia telefonul, iti recomandam sa te duci cu telefonul intr-un service Orange pentru a fi analizat de catre colegii nostri tehnicieni.

O zi buna,
Orange Helper

3 răspunsuri:
| iDarkness a răspuns:

Nu, zgarieturile, sparturile si alte daune cum ar fi (praf in mufe etc) anuleaza garantia.

| Wølfię explică (pentru iDarkness):

Eu pe lângă acea garanție am și asigurare

| iDarkness a răspuns:

Atunci mergi cu el acolo cu speranta ca poti rezolva ceva, desi nu prea cred.