| IneedYouAlotBabe a întrebat:

Mno intru pe TPU sa vad cine ma poate ajuta. Vreau sa fac un rat (TRJ) folosesc no-ip, am port pe 443 (sunt mici probleme cu portul dar nu sunt importante, imi apare portul online doar pe adresele 192.168.1.1, 192.168.1.4. Pe ipul meu public nu il pot vedea dar in fine) am folosit dark commet, njrat, nanocore dar nici una nu functioneaza nici una nu s-a conectat la no-ip raturile au rulat in fundal dar nimic pe panou. Ma puteti ajuta? vreo cauza? am mai incercat inainte sa fac un rat dar nu puteam face port foward, acum ca mi-a mers pentru 443 (cu mici probleme) am incercat dar nu merge nmc.
Dau funda

1 răspuns:
| Lucian4 a răspuns:

Interesant si ce faci cu el, lucrezi in cybersecurity? vrei sa fi black hat hacker