| Andone_Septimiu_2000 a întrebat:

Momentan am probleme cu telefonul meu (Lg G3), si ma intreb daca ar merita sa-l duc la service si cat ar costa.
Pot sa zic ca sunt capabil sa il repar, ca pare a fiind o problema minora (cel mai probabil un conector desfacut) dar intodeauna exista riscul de al strica complet.

4 răspunsuri:
| udrescuf a răspuns:

Da merita sa te duci la un service pentru telefoane cu el. Si acea reparație chiar nu costă mult.

| xSega a răspuns:

Nu ai spus care e defecțiunea

| Andone_Septimiu_2000 explică (pentru xSega):

Nu merge ecranul (ceva de genu: https://www.youtube.com/watch?v=gAUkXLR7eQI )

| Andone_Septimiu_2000 explică (pentru udrescuf):

Deja l-am reparat happy dar mersi mult!