| magibuci a întrebat:

Monitorul Meu incepe sa se stinga automat cu tot cu mouse si pe el scrie Power Saving Mode Cum fac sa scap de asta?

4 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Depinde ce windows ai. este o problema legata de software. Calculatorul tau intra intr-un mod de stand by pentru a economisi curent. Trebuie sa intri in control panel si apoi pe la power settings dar ti-am spus depinde de ce versiunde win ai.

| Skylimit a răspuns:

Heh, se pare ca avem aceeasi problema prietene! Eu doar misc cablul de la monitor... poate ti s-a intamplat ceva la contact.

| BlackLighting29 a răspuns:

Incearca sa il pornesti cu un ram. Daca nu cumpara-ti altii. Tu ai intrebat in 2014 iar eu am raspuns in 2016 happy Funda?

| Muntenaşu_Sebastian_1998 a răspuns:

Incearca sa conectezi bine cablu pentru monitor (eu am HDMI)