| Bittersweet07 a întrebat:

Motorola Defy vs Samsung Galaxy Fit... pe care l-ati alege? de ce?

5 răspunsuri:
| Morfilio a răspuns:

Motorola defy. e mult mai bun ca Samsung galaxy fit;) http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3514&idPhone2=3726 uite aici

| SMTHING a răspuns:

Samsung Galaxy Fit 100%[The best]
telefonul este foarte draggutz; ca design arata impecabil; este finut si usor dde tinut in mana; bateria ma tine maxim 1 zi in conditiile in care am antivirusul pornit si wi-fii-ul; stau pe fb toata ziua si vb; notificarile se fac instant! Sunt f multumita de el mai ales ca nu l-am platit eu...si oricum ar fi costa decent! Tscussi!

| LoliQ a răspuns:

Alegerea mea ar fi Motorola defy

| roxanika0001 a răspuns:

Eu zic sati cumperi Samsung galaxy fit si eu am exacat acest telefon Samsung este mai bun decat Motorola si mai frumos fundizta te roooooooog sad

| Cristi_Cristian_1997 a răspuns:

In primul rand din punct de vedere al rezistentei Motorola este cel mai bun (a fost votat cel mai rezistent smartphone din lume) si
2.Din punctde vedere al procesorului este mult mai bun decat fitul (800Mhz).
Iti spun din propriami experienta fiindca am ocazia sa le tin pe amandoua in mana in fiecare zii.
Per total Motorola Defy este mult mai bun decat fitul