| AlxGoliatH a întrebat:

Motorola Motoluxe sau Lg optimus sol? Care este mai bun? Nu ma intereseaza caemra foarte mult, cel mai mult vreau ca telefonul sa nu aiba lag si sa ruleze bine aplicatiile.In legatura cu Motorola ce parere aveti? caci am vazut pe unele siteuri multi deranjati de faptul ca Motorola are lag foarte mare? Dau funda cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| 000MadMAX000 a răspuns:

Categoric Optimus Sol, camera filmeaza HD chiar daca are doar 5mp, are procesor mai bun si o memorie ROM mai buna.

| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, din start îţi spun că LG optimus sol este mult mai bun, stabilizator şi rezoluţia camerei este una foarte bună chiar mai bună decât LG optimus l7 apărut în urmă cu căteva luni, niciodată nu s-a blocat, cu softul cel mai bun iar eu îi dau nota 10, iar Motorola nu mă încântă, chiar n-are nimic special şi ai dreptate multe persoane sunt nemulţumite, keep calm.
Alege Lg optimus sol nu încredere.
O seară bună!

| SpecialistIT a răspuns:

Eu as merge pe asta: http://www.mediadot.ro/......tyle-black

Bafta!