| anonim_4396 a întrebat:

Na' seara, o colega are urmatoarea problema:
Buna! Am si eu o intrebare. Nu mai pot intra pe yahoo messenger, parola este buna pentru ca acum sunt pe email, de fiecare data cand dau sing in imi apare casuta aceea care imi spune ca nu am net dar eu am. Am dat pe Troubleshooter ca aflu diagnosticul si mi-a aparut asa:Yahoo! Messenger has successufully diagnosted what might be the network connection issue. Possible problems with secure HTTP conections(HTTPS)....Am reinstalat Messengerul de vreo 5 ori tot nu merge. Intrebare mea este ce trebuie sa fac ca sa pot intra pe Messenger?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Stii ce trebuie sa faci? Sa reglezi data si ora la pc pentru ca sunt in urma!
Bafta! big grin