| anonim_4396 a întrebat:

Neața. Eu imi descarc melodii in calculator apoi prin USB le bag in telefon si tableta. De cateva zile cand conectez tableta la PC mi se deschide iTunes dar nu imi vede tableta. Cand încerc sa ma loghez imi spune ca nu pot folosi iTunes inainte de al actualiza. Ii dau la bara aceea ( nu mai știu care buton ) si acolo scrie actualizare iTunes store. Cand apăs pe acel buton imi spune ca nu exista actualizări pentru iTunes. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Stolniceanu_Iustin_1997 a răspuns:

Nu sunt eu cel mai bun la iTunes dar incearca sa reinstalezi iTunes!

| Andreea555012 a răspuns (pentru Stolniceanu_Iustin_1997):

Pai eu nu am in PC iTunes nici măcar nu l-am instalat. De prima data cand am conectat tableta la PC mi-a apărut direct.