| AlexandruJuravlea a întrebat:

Neata! As vrea si eu parerea voastra in legatura cu cateva telefoane care vi se par voua mai bune:
1. Overmax vertis expi
2. Utok 5008
3. Allview x1 soul/(mini)
4. Allview p7
4. Samsung galaxy neo

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

As merge pe Utok pentru aia 5 ani garantie...winking

| stlucian a răspuns:

Dupa specificatii cam asta ar fi ordinea:

1 Utok 5008
2 Allview P7 Xtreme
3 Allview x1 soul/(mini)
4 Samsung galaxy neo
5 Overmax vertis expi

acum depinde de buget/preferinte(foto/jocuri)

| euAnonim100 a răspuns:

Ti-as recomanda Samsung Galaxy Neo, pentru ca e cel mai bun, si le-as pune in ordine:

1. Samsung Galaxy Neo
2. Allview P7
3. Allview X1 soul/mini
4. Utok 5008
5. Overmax Vertis Expi

Sper ca te-am ajutat! Funda?

| MirelutaAlbinuta a răspuns:

In general as zice x1 soul dar la ce avion de razboi e utok, ti-l recomand pe el http://bit.ly/1kkxqRT

| mihay88 a răspuns:

Eu cred ca P7 de la Allview ar fi cel mai bun. Are camera cea mai buna si este si rotativa, ceea ce este si practic dar si ceva mai asa...altfel decat restul, iesi in evidenta mai mult cu asa ceva. Plus ca raportul calitate pret este unul foarte bun dupa mine.

| AlexandruJuravlea explică:

As vrea unul pentru poze clare si sa ruleze fara lag.

| Andrei_Pop_1990_CU31 a răspuns:

Samsung galaxy neo