| LaMaxim a întrebat:

Neata.

Ce se intampla daca merg cu waze-ul fara internet,sa presupunem ca acasa imi stabilesc traseul si,spre exemplu merg in Budapesta,daca opresc netul,mai merge? Sunt constient ca informatiile despre trafic nu mai sunt disponibile,dar traseul pana la destinatie ramane valabil?

As vrea, una peste alta, sa-mi recomandati si un gps de masina care sa fie bun si sa nu ma trezesc ca ma duce pe strazi interzise si etc

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu știu dacă waze merge sau nu fără date de pe internet, dar poți foarte bine folosi un program de navigație off-line: Maps.me, iGo etc.

| Hammurabi a răspuns:

Waze-ul nu functioneaza fara conexiune la net.