| brokxy a întrebat:

Neata. Daca am dat cerere la o persoana pe Facebook nu a acceptat si dau cancel peste cateva ore si ii dau iar cerere va primi notificare ca i-am dat cerere iar? Că vreau sa vada

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, va primii notificarea, dar de data asta cred ca te va bloca definitiv.
Chiar nu-ti este clar ca a refuzat cererea ta de prima oara?
Fiindca nu vrea sa fie prieten (a) cu tine.
Pentru ce insisti?

| brokxy explică (pentru Violleta2022):

Stiu dar imi este rudă. verişoară, fata surorii tatalui meu....si nu stiu de ce nu vrea sa fie mai deschisa cu mine caci suntem rude.rudele nu ar trebui sa se inteleaga?

| Violleta2022 a răspuns (pentru brokxy):

Ce importanta are ca sunteti rude?
Nu-ti este obligata din cauza asta.
Pe FB are voie sa fie prietena cu cine doreste, ca nu-i un forum de familie.

| anonimg a răspuns:

La câte erori pot avea aplicațiile/programele, nu-i de mirare că persoana respectivă se poate trezi și cu cerere în căsătorie. happy
Mai concret, nimeni nu va ști ce se va întâmpla decât după 24 ore. Deci să nu te bazezi pe softul numit Facebook. Este plin de erori, de surprize.

| Raducons a răspuns:

O vazut cererea si daca nu a acceptat inseamna ca nu vrea,, mai bine renunta.Nu trebuie sa te rogi de nimeni, cu cat esti mai insistent cu atat mai rau

| Demidol a răspuns:

Da, primeste notificare. Chiar primeste "aminteste-ti" de la Facebook, automat daca nu a confirmat. Dar poate nu vrea sa confirme, sa te aiba in lista. Te-ai intrebat asta?

| Danut2017vasile1989Andrei a răspuns:

Îi va veni cererea de câte ori o dai