| mynel99 a întrebat:

Neața la toți, am și eu o problema, cine ma ajuta ii dau ce vrea sufleul lui, funda, orice laughing Deci, am cumpărat ieri un laptop Asus x540la, laptop e bunicel I3 2.0 GHz, 4GB ram, ma rog, l am luat nou, nu avea Windows pe el, când am ajuns acasă, aveam doar un cd cu Windows original 7 Home Premium, cam vechi de 4-5 aveam CD ul, l am instalat, dar nu îmi merge mouse ul, nici de la tachpad nici sa bag mouse usb, nu îmi citește nici stick, ce sa fac sa meargă mouse ul?

6 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Cred ca nu ai driverele de mouse, cel mai bine mergi la un service sa iti pună un windows 8 si te rezolva ei.

| CentyLox a răspuns:

Pune alt sistem de operare si va merge

| onyvirus a răspuns:

Bagi driver

| laurentiu442 a răspuns:

Nu are cum decăt dacă e defect du-te cu garanția că e nouwinking

| RaduXZ9 a răspuns:

Service.

| RaduXZ9 a răspuns (pentru RaduXZ9):

Inapoi in garantie