| sebiguli a întrebat:

Neata TPU puteti sa imi spuneti si mie cum pot sa pun muzica de pe itunes pe iphone? Sau sa pun de pe iphone pe calculator ul videoclip? Va rog frumos funda.

Răspuns Câştigător
| babylon a răspuns:

In primul trebuie sa-ti instalezi itunes(e un program cu care faci legatuura intre iphone si pc) il iei de aici http://www.apple.com/itunes/ apoi pur si simplu conectezi telefonul la calculator si iti va aparea telefonul in itunes. pui ce melodie vrei la sectiunea music si apoi dai Sync...si gata.

2 răspunsuri:
| vinhotse a răspuns:

Problema de genul nu poate pune videoclipul de pe iPhone pe computer poate apărea atunci când încercați să faceți acest lucru. Asta pentru că există o anumită protecție DRM în videoclipul dvs. din iTunes, mai bine eliminați DRM din M4V și apoi le mutați mai târziu.
Puteți găsi răspuns în hyperlink. https://www.leawo.org/......-1372.html

| gaby2011gaby a răspuns:

Ori prin cablul dedate ri printtr-un bluetooth(il instalezi in calculator si dai de pe telefon trimitere si din calculator dai accept big grin)