| Weeedha a întrebat:

Neata! Vreau sa copii niste track-uri pentru ca apoi sa le "scriu" pe alt cd. Este program, sau stiti cum pot? Ca nu se pot copia. Useful si funda!

Răspuns Câştigător
| mousemagic a răspuns:

Poti folosi nero, mai exact optiunea Convert Audio CDs to Nero DIgital Audio
Baga cd-ul apoi intri in nero>audio>Convert Audio CDs to Nero DIgital Audio
La Output file format selecteaza PowerPack Lame MP3 Encoder(*.mp3)
La Path alegi locul unde se vor salva melodiile apoi dai go
Daca ai nevoie de ajutor contacteaza-ma pe id mouse_magic

2 răspunsuri:
| luigy21ro a răspuns:

Da iti va trebui un program. Acesta este Nero. faci imagine discului cu trackuri in calculator apoi bagi acel cd nou si ii dai burn image to disc. si asa ai copiat cd-ul. daca ai nelamuriri ma gasesti la id djluigy21 si asa te ajut mi binewinking

| AzizRO a răspuns:

Buna scoti nero 7-8 si dupa aia te uiti aici:http://www.youtube.com/watch?v=f2IfiJnk3LQ
bafta nero il gasesti pe google foarte usor