| Impaller_Ivan_1987 a întrebat:

Nevoie urgenta de ajutor! Cum pot face daca am conectat un HDMI din laptop cu TV-ul ca laptopul sa ruleze spre ecu "clapa" inchisa spre exemplu pentru un film

4 răspunsuri:
| Impaller_Ivan_1987 explică:

Deci nu iti poti imagina cat de mult ai ajutat...

| Redheadblonde a răspuns (pentru Impaller_Ivan_1987):

Sa stii ca eu am scris un raspuns intreg. Nu stiu de ce nu s-a afisat tot tocmai de aceea l-am si sters. Deci, tu vorbesti de "lid-ul" laptopului, da? Te duci in control panel

| Redheadblonde a răspuns (pentru Redheadblonde):

Te duci in control panel, hardware and sounds, power options, choose what closing the lid does, si alegi "Do nothing" ori ca e pe baterie s-au bagat in priza. Asta e pe windows 7, dar banuiesc ca e f similar si pentru alt windows. Daca ai mac, cauta si tu pe google: "close lid options on mac etc"

| HITEC a răspuns:

Buna!
DA,trebuie sa faci urmatoarea combinatie ALT+P, pe urma ti se va deschide o pagina mica mica si ti se va da acolo mai multe moduri in care sa faci partajarea de la HDMI la TV si o alegi pe ceea care vrei sa iti indeplineasca conditia respectiva! ^_^