| MoshuleTu a întrebat:

Nici voua nu va merge animax? am cablu de la UPC si nu merge... se blocheaza programul dupa ce se termina minimax sad

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Asta e placerea de a avea TV prin cablu..asteapta pana isi revine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Animax nu este in grila lor de programe se pare. Si la mine este la fel. Daca il vrei, trebuie sa platesti in plus pentru acea optiune.

O zi placuta

| DanielaFD a răspuns:

Din pacate NU! Si nu este de la cablu este de la post... deci nu esti singurul care nu poti vedea. Cel mai posibil o sa se faca cat de curand.