| armand3004 a întrebat:

Nikon Coolpix P5100 sau Camera foto Nikon L100 sau Fujifilm Finepix S1500 sau Fujifilm Finepix S5700?

3 răspunsuri:
| Tops a răspuns:

Nu cred ca pizelii conteaza atat de mult, am facut poze super cu camera de 3mpx... deci... si la banii aia iti iei lejer un dslr SH un Nikon D40x sau D3000

| schajuman1344 a răspuns:

Nikon L100. Il am si ma lasa totdeauna cu gura cascata.

| DjYeti a răspuns:

Saulaughing

Glumeam..pai depinde pentru ce ai nevoie. Toate sunt destul de performante dar m-as duce pe varianta Nikon Coolpix P5100.e un pic mai scumpa da are 22MPbig grin