| Liviss a întrebat:

Nikon d5300 vs
Sony slt-a68
Au acelasi pret si nu ma pot decide pe care sa il aleg

Răspuns Câştigător
| Liviss explică:

Eu am doua Nikon. de fapt sunt ale fetelor mele. sunt exceptionale. cel mai bun prieten al meu are Sony similar ca performante, cateva caracteristici mai putin, insa fotografiile scoase cu Nikon sunt mai bune calitativ decat cele scoase cu Sony. el insusi a facut acest test si a recunoscut.
in plus, in reflex, lupta se da intre Nikon si Canon.
daca inclini spre Sony nu e o problema. fiecare persoana are gusturile sale.

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Nikon d5300
e ceva mai performant.
si adevarul e ca intotdeauna voi inclina spre Nikon.
daca iti place marca Sony poti alege Sony. diferenta in performanta nu e mare.
bafta.

| Liviss explică (pentru gelu1970):

Deci nu prea e mare diferenta, multumesc mult dar imi poti spune de ce Nikon si de ce Sony?

| Liviss explică (pentru Liviss):

Eu am doua Nikon. de fapt sunt ale fetelor mele. sunt exceptionale. cel mai bun prieten al meu are Sony similar ca performante, cateva caracteristici mai putin, insa fotografiile scoase cu Nikon sunt mai bune calitativ decat cele scoase cu Sony. el insusi a facut acest test si a recunoscut.
in plus, in reflex, lupta se da intre Nikon si Canon.
daca inclini spre Sony nu e o problema. fiecare persoana are gusturile sale.