| vladix a întrebat:

Niste coduri pentru Nokia 1650, sa se auda mp3-urile tare tare? Ca atunci cand merg pe strada si ascult muzica, nu se aude bine din cauza traficului.Si daca mai stie cineva, cum pot sa vad tv pe el. Va multumesc! App pentru tv, trebuie sa am cardul "ala" de memorie mai mare?

Răspuns Câştigător
| Laura a răspuns:

Oh, Doamne, ce mă enervează ghertoii ca tine. Folosește, omule, căști! Nu toti vor să fie torturati cu muzica pe care o asculti tu. Și bănuiesc ce fel de muzică asculti. thinking

10 răspunsuri:
| heartgrenade a răspuns:

De acord cu cosmotellaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa asculti muzica la telefonul mobil? ia-ti casti! laughing)

esti amuzant. o pui la misto intrebarea? ce tv ma pe baraca aia? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wai ce cocalar esti. Cum sa asculti muzica pe strada la telefon ma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma zi-mi si mie codul sa se auda mai tare mp3 la Nokia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*#676767676767676#

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa asculti muzica pe strada! Esti la stana?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wee se mai folosesc si casti, ce mergi pe strada si asculti muzica tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

We da tu esti retardat tare ****eas in gura cum sa asculti muzica pe strada ba boule. ai o fata de parca ai muls oi ciobanule

| Maria_Coco_1997 a răspuns:

Da si eu as vrea sa caut cod pentru Nokia en71 ...si care e treaba ma daca asculta muzica pe strada...asa este acum la, moda.big grin :/

| anonim_8985 a răspuns:

Ba ce va-si rupe kapu la retardatii astia de injurati aiurea a pus si omu o intrebare acum nu trebuie sa-i sariti toata lumea in kapsi nu inteleg ce treaba aveti voi la cum arata ba frate nu mai raspundeti ma daca vorbiti prosti