| nuamabsolutnicioidee a întrebat:

Niște site-uri pentru crearea unui website? Vreau fără watermark, vă rog happy

Răspuns Câştigător
| Monst a răspuns:

Webnode recomand

| nuamabsolutnicioidee explică (pentru Monst):

Am făcut cu Webnode, dar unele chestii nu prea îmi ies.

| Monst a răspuns (pentru nuamabsolutnicioidee):

Este usor de folosit poti sa editezi sa inserezi link-uri, galerie, adresa de contact, sa pui o harta doar dai pe plusurile alea.Sa inserezi un text sa ii modifici fontul, culoarea, sa inserezi un formular, videoclip asta am invatat de la doamna profesoara de informatica. Apropo sunt clasa a XII-a este easy.

| nuamabsolutnicioidee explică (pentru Monst):

O să încerc. Mersi de recomandare happy

6 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Nimic nu se compara cu wix
nimic, nimic, NIMIC!

in afara de faptul ca e foarte usor, are sute de mii de template-uri, mii de aplicatii, forum, magazin on-line, etc. etc. etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai nevoie de hosting poti sa folosesti aws sau netlify. Pentru creare ai primit deja raspuns