| HaatzGion a întrebat:

No hai salut, am o problema cu contul de Instagram. Am trimis un clip mai pervers asa cui nu trebuie si aparent Instagram mi-a dezactivat contul. Mi s-a cerut sa confirm niste informatii si acum daca incerc sa ma loghez primesc mesajul asta: " Vom verifica informaţiile tale şi, dacă le vom confirma, vei putea solicita o analiză în Centrul de ajutor în termen de aproximativ 24 de ore." Nu stiu cum ar trebui sa solicit chestia aia pentru ca nu am gasit asa ceva la centrul de ajutor dar oricum, daca imi poate spune cineva din experienta, o sa-mi reactiveze contul baietii de la Instagram sau imi iau adio de la el?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ti au blocat ei contul, de ce trimiti clipuri perverse? Ai chef de dosar penal?

| HaatzGion explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ti ai pus problema ca poate l am trimis din greseala, pote coneva l-a trimis de la mine de pe tel cat nu eram atent? Te-ai gandit ca poate persoana respectiva care a dat report pur si simplu a vrut sa faca o "gluma"?

| nicu991 a răspuns:

Nu-l mai vezi inapoi. Ramane blocat, mai ales dupa ce-l vor analiza cei de la support.

| Valentina8 a răspuns:

Astepti 24de ore si apoi vezi, probabil iti vor da alte indicatii