| q12 a întrebat:

NOD 32 Antivirus 4, Panda Antivirus, Avira, Avast. care e mai bun?

Răspuns Câştigător
| availablehandyman a răspuns:

Bitdefender Antivirus Plus! asta e cel mai bun! dar din cele care le-ai scris tu este NOD 32

7 răspunsuri:
| PinkDea a răspuns:

Eu folosesc NOD 32 antivirus 4 si sunt foarte multumita de el

| valentingb a răspuns:

Nod 32 este al 6-lea cel mai bun. Restul sunt puf. Cel mai bun e Bit Defender, ROMANESC, al doilea cel mai bun e Kaspersky, rusesc, care a reusit sa identifice si sa distruga virusul americanilor, pe care l-au implantat in uzina in care se construia o bomba nucleara(asa zic ei) si le-a distrus iranienilor tot echipamentul.Deci daca Kaspersky e atat de bun, oare cat de bun e al nostru? happy Bit defender a identificat primul virusul Politia Romana, iar la doua luni dupa asta, un prieten care folosea Avast a ramas cu laptopul pe brate, altceva nu putea face cu el, pentru ca a fost infectat cu Politia Romana. Dupa doua luni, Avast tot nu reusise nimic in privinta asta.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexander121 a răspuns:

Panda si avast.eu le-am folosit pe ambele, dar e mai bun panda

| Andrutzzzza a răspuns:

Norton antivirus e super bun.

| Mihăiţă_Prună_1999 a răspuns:

NOD 32 Antivirus 4 pe acesta il am si eu si este foarte bun le scaneaza pana la ultimul

| q12 explică (pentru Mihăiţă_Prună_1999):

Tias fi dat funda da nu ma lasa nu stiu ce are