| anonim_4396 a întrebat:

Nokia 1100 Rh18 perioada 2002, 2004. Eu zic ca e o mare prostie. Am dat search pe google: nokia 1100 si am vazut mii de anunturi care mai de care. Am si eu un nokia germany 1100 dar il tin ca peste ani sa le arat nepotilor mei telefonul de "25.000E " laughing Voi ce ce parere aveti? Este adevarat?

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

O fi, n-o fi... Banii in viata ii castigi prin munca. Altfel nu au valoare.

9 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Esti sigur ca e bun ai verificat dace e acel cod care se cauta? pentru ca nu toate nokoa 1100 sunt bine trebuie sa aiba un cod si din anumit an adica 2002 2004 dar codu e cel mai important documenteaza te ca este adevarat ca se cauta si se cumpara pe bani grei nu e gluma

| urbanghost a răspuns:

De unde stii dudu ca e o afacere gen masina de cusut, e cat se poate de adevarat, este un telefon cu un "bug" la soft ( trebuie sa fie din anii 2001-2003 maxim ) RH 16, 17, 18... ti-l cumpara baietii pe bani grei nu mai credeti tot ce auziti la televizor cu afacere "gen masina de cusut", ei vor sa musamalizeze toata chestia... Numai bine!

| dudu_4306 a răspuns:

Asta e o,, afacere '' de genu',, masina de cusut''...

| lenyia a răspuns:

Pune anuntul pe e-bay...vine cumparatorul...iti da suma ceruta si... faci un chef de pomina(astept invitatia)!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa este SoftCristi. Poi te bucuri pentru ceva ce stii ca meriti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mama are un telefon asa ceva, e din 2000 probabil...
Yupyyyyy laughing
Glumesc! Nu cred pana nu vadwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine te-am gasit lenya. Lasa ca te invit la o cafea din salariu`tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e adevarat ma frate ca cu un tel din ala pti face bani greii... te faci om rolling on the floorrolling on the floor

| scorpi0 a răspuns:

Mare dreptate are SoftCristi...
iar despre telefonul acela...da...intr`adevar...este adevarat ca are un "defect" in soft...care se poate programa intr-un anumit fel...
mass-media informeaza foarte gresit... din toate punctele de vedere.