| anonim_4396 a întrebat:

Nokia 6110 navigator, am o problema, m-am transferat niste muzica in telefon, si cand sa le ascult cu castile imi spune acumulator descarcat si telefonul este la incarcat, mentionez ca in urma cu ceva timp mi se ducea bateria foarte repede din cauza unui scurt. ce poate sa fie?

3 răspunsuri:
| mayaaaa17 a răspuns:

Telefonul e original? sau cumparat de pe net?

| RB26DETT a răspuns (pentru mayaaaa17):

Original

| RB26DETT a răspuns (pentru mayaaaa17):

Si inca ceva, functioneaza foarte bine, cu toate ca uneori mai da semne cum ca s-ar fi stricat dar de fapt nu are nimic.
PS:a intrat in apa de vreo 4-5 ori acum un an, telefonul este foarte sensibil la apa.