| silviu_4058 a întrebat:

Nokia e5 sau samsung galaxy mini? nu stiu ce sa aleg. acolo simbyan, acolo android... acolo 5 mp acolo 3, 2

8 răspunsuri:
| brandiburu a răspuns:

Prefer Samsung:
- ai android market unde gasesti tone de aplicatii gratuite
- ecranul mult mai bine proportionat in comparatie cu dimensiunile telefonului
- extrem de usor de folosit
- extrem de intuitiv
- Samsung conduce detasat clasamentul smartphone-urilor. Il urmeaza Apple si abia apoi Nokia

In fine, incearca sa privesti pe ansamblu.

| DrDeath a răspuns:

Android este cel mai tare.Si eu imi iau Samsung galaxy mini.

| vlad15eu a răspuns:

Oricand e5-ul,eu il vad mai masculin,mai performant si mai apropiat de un telefon normal, desi symbian-ul este mai plictisitor si recunosc asta, este mult mai folositor si poate nu la fel de aplicativ ca android-ul insa cei de la Nokia vor raman in continuare mult superiori celor de la Samsung.Alegerea este a ta.Prefer Nokia E5!

| ElShaarawy a răspuns:

Samsung Galaxy Mini!

| Pho3nix a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Mini si pot sa spun ca sunt foarte multumit.
Pe Android ai multe aplicatii utile, interesante si de divertisment. Intra pe Andorid Market si ai sa vezi.
Merge bine, touchscreen-ul este fin, ecran HD, voce HD, ai Wi-Fi si multe altele.
Are multe chestii interesante.

| Evelyne13 a răspuns:

Samsung galaxy mini deoarece nu i observat ca Nokia nu mai prea este la moda si in plus nu conteaza camera deoarece si cu camera de 1 mp poti face poze calumea daca ai o lumina buna

| Jujy01 a răspuns:

Nokia E5.E tare telefonul! Am si eu big grin

| Jujy01 a răspuns:

Eu am Nokia E5 si e destul de bun!