| rlr09 a întrebat:

Nokia,LG,Samsung,Sony Ericsson,IPhone,Motorola,HTC,BlackBerry sau Alcatel?Ce telefoane sunt cele mai bune ?

Răspuns Câştigător
| anonimgl a răspuns:

Nokia sunt cele mai bune si rezistente.

9 răspunsuri:
| lucian a răspuns:

IPhone,Nokia,HTC,BlackBerry

| djdani2010 a răspuns:

Nokia CEA MAI BUNA MARCA DE TELEFOANE si sa nu ii asculti pe alti ce spun cum ar fi : Nokia nu mai e ce a fost big grin

| robygabitzu1997 a răspuns:

Cele mai bune telefoane de pana acum sunt Samsung si HTC. Dai si o funda?big grin

| WinterSoldier a răspuns:

Nokia deoarece sunt rezistente la socuri la cazaturi (tata a avut un Nokia si eu l-am uitat in ploaie si a pornit apoi)Baterie rezistenta
Preturi accesibile

| TrustMe a răspuns:

Alcatel laughing.

| sefu_7575 a răspuns:

Eu cred ca iphon...deci aplle... funda?

| yyyyy a răspuns:

LG
am avut unu pentru 10 ani

fundda?/

| Tinna17 a răspuns:

Nokia si Sony.Acum depinde,Sony e in principiu foarte bun pe poze si muzica,pe rezistenta mai slab.i se duc foarte repede pinii din incarcator.Dar daca vrei si rezistenta,si poze,si muzica,si net,si viteza, si tot, ia-ti un Nokia! happy

| Pop_Rahela_1905 a răspuns:

Htc